Printo H3 test Zombie Hunter

Printo H3 test z Zombie Hunter

Wykonaliśmy na Printo H3 test druku wykorzystując model 3D “Zombie Hunter”. Jest duże prawdopodobieństwo, że osoby związane z drukiem 3D lub posiadające własne drukarki 3D widziały już ten model, w każdym razie efekt jaki udało nam się uzyskać na drukarkach Printo H3 wart jest zaprezentowania.

Wykonaliśmy w sumie 2 wydruki tego modelu, jeden nieco mniejszy drugi większy. Parametry jakie zostały użyte to domyślne ustawienia drukarki dla Simplify3D, warstwa 0.12 mm. Wydruk wykonany jest z PLA. Temperatury około 225 stopni Celsjusza. Co prawda nie jest to model bardzo wymagający, można by rzec, że prosty w druku. Nie wymaga wsporników ani skomplikowanych ustawień, nawet cygaro wiszące niemal w poziomie drukuje się wyśmienicie.

Podjęliśmy decyzję, że podobnie jak wydrukowi 3DBenchy tak i temu zrobimy kilka zdjęć 360 stopni na stole obrotowym. Często zwykłe zdjęcie nie oddaje zbyt dobrze wyglądu wydruku 3D, podobnie jak miewa tendencję do maskowania pewnych niedoskonałości. Zatem takie obrotowe zdjęcia świetnie nadadzą się do obejrzenia jakości druku, wrażenia prawie tak same jak przy wzięciu modelu w dłoń.

0%

  Zobacz także:

  Prusa i2 vs Prusa i3

  Prusa i2 vs i3 – krótkie porównanie Bez wątpienia drukarki 3D takie jak Prusa i2 oraz Prusa i3 są jednymi...
  Read More
  Printo H3 test wydruki 3D Zombie Hunter Head

  Wydruki 3D Online

  Printo3D.pl – Wydruki 3D online. Zapraszamy na naszą nowo powstałą stronę na której można zlecić wydruki 3D. Jedyne co należy...
  Read More
  Kalibracja ekstrudera PID

  Kalibracja Ekstrudera PID

  Kalibracja ekstrudera, PID głowicy We wpisie tym zostanie opisana kalibracja regulatora PID głowicy drukarki 3D z użyciem komend G-CODE. Kalibracja...
  Read More